Кабінет хімії – це спеціально пристосоване приміщення для проведення теоретичних та практичних занять з хімії і пов’язаної з ними позакласної роботи. Кабінет оснащений засобами навчання та навчальним обладнанням. В кабінеті хімії створені оптимальні умови для реалізації освітнього процесу відповідно до завдань Державного стандарту освіти

В кабінеті хімії створено умови для організації індивідуального та диференційованого навчання, реалізації творчої складової навчання, організації роботи гуртка, індивідуальної підготовки викладача до занять.

Навчально-методичне забезпечення кабінету хімії складається з на­вчальних програм, підручників, навчальних та методичних посібників з хі­мії, зразків навчально-наочних посібників.

/Files/images/hmya/DSC_0129.JPG

Розподіл та збереження засобів навчання і навчального обладнання здійснюються згідно з вимогами навчальних програм за розділами, темами і класами, відповідно до класифікаційних груп, у кабінеті, лабораторному приміщенні за секціями меблів спеціального призначення.

/Files/images/hmya/DSC_0131.JPG

У кабінеті створено тематичну картотеку дидактичних та навчально- методичних матеріалів, навчально-наочних посібників, навчального облад­нання, розподілених за темами та розділами навчальних програм. Картки розміщуються в алфавітному порядку.

/Files/images/hmya/DSC_0141коп.jpg

У кабінеті є інструкція і журнали інструктажу з техніки безпеки, пожежної безпеки.

Кабінет оснащений:

- підручниками та навчальними посібниками для кожного учня;

- фаховими журналами;

- інформаційними збірниками Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України;

- бібліотечкою науково-популярної, довідково-інформаційної і мето­дичної літератури;

- матеріалами передового педагогічного досвіду;

- розробками відкритих уроків та виховних заходів;

- інструкціями для виконання лабораторних і практичних робіт, до­слідів, спостережень, практикуму тощо;

Хімія. Програма для 10-11 класів

Електронні підручники з хімії

Кiлькiсть переглядiв: 146