Якщо на серці важко, а Ви нікому не можете відкритися, тоді ми чекаємо Ваших листів!

Правила користування скринькою-довіри:

1. Написати лист-звернення, лист-побажання, лист-каяття і т.д.

2. Вказати прізвище та ім’я (кому адресовано).

3. Вкинути лист до скриньки.

4. Лист буде доставлено адресату.

Примітка: Ви можете звернутися до психологічної служби ЦПТО особисто.

Ми проти булінгу!

/Files/images/lyutiy_2019/IMG-974d0ef2b09263263fede5177f0b2bff-V.jpg

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими учнями один до одного. Як свідчить практика, булінг (цькування, залякування, знущання) – це перший крок до справжнього насильства та злочинної поведінки.

Згідно плану заходів ДНЗ «Богуславський ЦПТО» спрямованих на створення безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу працівники соціально-психологічної служби систематично проводять виховні години для учнів на тему «Профілактика та подолання булінгу».

Година спілкування з психологом

Щоб навчитися взаємодіяти з іншими, потрібно вивчити самого себе. Особистісний розвиток кожної людини індивідуальний. Одним з етапів формування життєвих навичок учнів є формування навичок самоусвідомлення та самооцінки. Самооцінка – це оцінка особистістю самої себе, своїх якостей, здібностей і місця серед інших людей. Самооцінка здійснюється через спостереження за собою, своїми вчинками, ставленням до себе з боку навколишніх, аналіз своїх почуттів і переживань, мотивів і вчинків, досягнень і невдач, а також через порівняння себе з іншими людьми.

/Files/images/sotsalno-psihologchna_slujba/IMG-bce8e17958e7f5abcc2c96a219e4ab1e-V.jpg

Метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблем насилля у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, в ДНЗ "Богуславський ЦПТО" соціальний педагог, психолог, вихователі, керівники груп та майстри виробничого навчання, за підтримки адміністрації, протягом навчального року проводять ряд заходів, в тому числі і акцію «16 днів проти насилля». Дати проведення акції (з 25 листопада по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насилля, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.

В цьому навчальному році були проведені такі діагностичні, просвітницькі та виховні заходи:

- у вересні – години спілкування «Булінг», «Безконфліктне спілкування» з учнями першого курсу;

- в жовтні – анкетування «Ти і твої батьки» з учнями першого курсу;

- в листопаді – засідання штабу профілактики правопорушень, анкетування «Роль сім’ї в становленні особистості та культурно-духовні орієнтації», відкритий виховний захід «Твоє життя – твій вибір», виховний захід «Запобігання тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотиків неповнолітніми», перегляд відеоролику «Тільки не мовчи…», виготовлення стіннівок «1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом», «Стоп насильству», відкритий виховний захід «Моє майбутнє без СНІДу», акцію «Червону стрічку носять небайдужі» з учнями центру;

- в грудні – виховна година «Ми проти насилля», акція «Зігріймо серце добротою», годину спілкування «Насилля та його види», стіннівку «Наші долоні проти насилля», годину спілкування з елементами тренінгу «Взаємозв’язок прав та обов’язків учнівської молоді», стіннівки на правову тематику «Україна – суверенна держава», «Правознавець», «Кожна дитина має право на…», «Феміда», «Права людини».

Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій та вчинків, переосмислення життєвих цінностей.

/Files/images/sotsalno-psihologchna_slujba/20181210_115717.jpg

Година спілкування з елементами тренінгу «Взаємозв’язок прав та обов’язків учнівської молоді» та «Насилля та його види»

/Files/images/sotsalno-psihologchna_slujba/20181210_100421.jpg

/Files/images/sotsalno-psihologchna_slujba/20181210_101036.jpg

/Files/images/sotsalno-psihologchna_slujba/20181210_101122.jpg

/Files/images/sotsalno-psihologchna_slujba/20181210_102608.jpg

Соціальним педагогом Т. Лисицею було проведено відкритий виховний захід на тему: «Моє майбутнє без СНІДу», приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який традиційно відзначають 1 грудня. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики.

На захід були запрошені лікар інфекціоніст Іващук Світлана Сергіївна, яка розповіла про ВІЛ-інфекцію, її шляхи передачі та наслідки, та лікар дерматовенеролог Товстенко Олег Григорович, який розповів учням про захворювання, які передаються статевим шляхом.

/Files/images/sotsalno-psihologchna_slujba/DSC_0165.JPG

28 листопада 2018 року, напередодні Міжнародного дня боротьби зі СНІДом соціальним педагогом Т. Лисицею, разом з учнівським самоврядуванням, була проведена акція «Червону стрічку носять небайдужі». Учні та педагоги прикріпиличервоні стрічки до свого одягу як символ боротьби з глобальною епідемією, яка охоплює всі континенти, країни, міста.

Червона стрічка – символ підтримки інфікованих людей, протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, надії на майбутнє без СНІДу. Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї».

/Files/images/sotsalno-psihologchna_slujba/20181128_123754.jpg

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». До акції активно долучилися працівники та здобувачі освіти ДНЗ «Богуславський ЦПТО». Відповідно до плану в центрі будуть проводитися різноманітні заходи: виховні години, акції, виготовлення стіннівок, години психолога, анкетування, години спілкування.

/Files/images/vdkrit_zahodi/20181122_162054.jpg

В рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, учні та представники учнівського самоврядування дібрали питання для міні-анкети, яка дала можливість дізнатися свідому позицію опитуваних щодо розуміння ними компонентів щасливого життя. Єгорова Яна, президент УС РЛ ДНЗ «Богуславський ЦПТО», під керівництвом соціально-психологічної служби опитала юнаків та дівчат груп № 21, 24, 27, 31, 33 та 5. Відповідаючи на поставлені запитання, учні ще раз переконалися, що потрібно протистояти ризикованим формам поведінки, відповідально ставитися до стосунків з протилежною статтю.

/Files/images/2017/IMG_20171128_155612.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 490