FacebookПідписатися на RSS

І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE 2019-2020» з компетенції «Слюсарні роботи»

26 листопада 2019 року в ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE 2019-2020» з компетенції «Слюсарні роботи».

На урочистому відкритті Конкурсу виступив голова Сквирської районної ради Василь Васильович Гриша.З вітальним словом до конкурсантів та членів журі звернулася методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області Інна Петрівна СидоркінаВ конкурсі взяли участь дев’ять навчальних закладів. ДНЗ "Богуславський ЦПТО" представив учень групи 37 "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів категорії В і С" О. Дорогань, супроводжуючі: старший майстер О. Старинець, майстер в/н В. Штефан.Конкурсантам пропонувалося виконати завдання, яке складалося з п’яти етапів.Етап 1. Відбір заготовок для секцій згідно завдання з використанням вимірювального інструменту.Етап 2. Обробка заготовки для секцій та проведення площинної розмітки, з використанням необхідного інструменту. Етап контролюється окремо для кожного конкурсанта.Етап 3. Підготовка обладнання та оснастки необхідних для різки заготовок секцій ножівкою по металу, або вирубки за допомогою зубила, згідно вимог креслення №1.Етап 4. Гнуття заготовок секцій в лещатах, використовуючи фальш-губки та перевірка геометричних розмірів зроблених секцій умовам креслення №2, за допомогою необхідного інструменту.Етап 5. Приведення робочого місця, обладнання та інструментів в сходне положення, утилізація відходів, пред’явлення робочого місця, та виконаної роботи.До оргкомітету І етапу конкурсу входили представники Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області Стасєєва М.А. – директор, Сидоркіна І.П. та Лятицька Н.Л. Роботи майбутніх фахівців з слюсарної справи оцінювало професійне журі на чолі з Табулевичем Вадимом Вікторовичем - генеральним директором ТОВ "Сквирське РТП".Такі конкурси мотивують до професійного зростання, виявлення професійних навиків, практичної підготовки працівників, удосконалення їх знань та майстерності для забезпечення безпечного виконання робіт та розповсюдження кращого досвіду та самоствердження майбутніх фахівців.

Кiлькiсть переглядiв: 27