У навчальному закладі працюють висококваліфіковані майстри виробничого навчання, досвідчені, креативні викладачі. Серед них 17працівників нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України», 1– нагрудним знаком «Антон Макаренко» (Коломієць О.В.), 25 освітян нагороджені Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, 21 працівник - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, з них - звання «старший викладач» мають 6 працівників, 10 – мають звання «викладач-методист», а також 10 майстрів виробничого навчання мають І категорію та 9 майстрів - ІІ категорію.

Кількісно-якісний склад педагогічних працівників

2021-2022 навчальний рік

ПІП Рік народження Посада Освіта Навчальний заклад, який закінчив Спеціальність, кваліфікація за дипломом Категорія, педагогічне звання Стаж педагогічної роботи Рік останньої атестації Рік проходження курсів
Бабаєва Лариса Михайлівна 1968 Практичний психолог Повна вища Національний педагогічний університет ім.. М.П. Драгоманова, 1992р. Педагогіка і психологія Викладач-дослідник з педагогіки і психології «Спеціаліст вищої категорії» 15 р. 2017р 2020р
Воліченко Оксана Олександрівна 1978 Викладач Англійської мови Повна вища Київський національний лінгвістичний університет 2006р. Мова і література (англійська) Філолог, викладач англійської мови та зарубіжної літератури «Спеціаліст вищої категорії» «Старший викладач» 19р. 2021р. 2020р
Гагач Інна Леонідівна 1982 Викладач спецпредметів Повна вища Національний університет харчових технологій, 2005р., 2018р. Харчові технології, технології харчування Технологія зберігання, консервування та переробка молока Інженер-технолог «Спеціаліст І категорії» 8р. 2021р. 2018р.
Грищук Оксана Іванівна 1987 Майстер в\н з професії «Кухар, офіціант, бармен» Повна вища ЦПТО №1 м. Богуслава, 2005р. Національний університет харчових технологій, 2016р. Харчова технологія та інженерія, Готельна і ресторанна справа Кухар – 5 розряд Кондитер – 4 розряд Офіціант – 4 розряд Бармен – 5 розряд 13 т.р. 13р.7м. 2020р. 2016р.
Дмитренко Валерій Віталійович 1963 Викладач Історії України, Громадянська освіта, людини і світу та спецпредметів Повна вища Київський державний педагогічний інститут ім.. О.М. Горького 1988р. Історія, суспільствознавство, методика виховної роботи Вчитель історії, суспільствознавства і методист виховної роботи «Спеціаліст вищої категорії» «Викладач-методист» 34р. 2018р 2018р. Викладач спецдисциплін 2019р.
Зайцева Алла Іванівна 1983 Майстер в\н з професії «Кухар, кондитер» Повна вища ЦПТО №1 м. Богуслава, Коледж ресторанного господарства2006, Національний торгівельно-економічний університет 2010р Технологія харчування Технік-технолог Кухар – 5 розряду Кондитер - 5 розряду 14 т.р. «Майстер в/н І категорії» 17р. 2021р. 2020р – майстер в/н Навчання з 2020р
Кабалик Зінаїда Сергіївна 1951 Майстер в\н з професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр» Неповна вища Ржищівський будівельний технікум, 1988р. Промислове та цивільне будівництво Маляр- 5 розряд Штукатур- 5 розряд Лицювальник-плиточник- 5 розряд 14т.р. «Майстер в/н І категорії» 33р. 2022р 2020р.
Кириченко Володимир Миколайович 1962 Майстер в\н з професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр» Неповна вища Київський індустріально-педагогічний технікум, 1984р. Обробка металів різанням Технік –технолог майстер в/н. Лицювальник-плиточник – 5 розряду. Штукатур – 5 розряду Маляр – 5 розряду 14т.р. «Майстер в/н ІІ категорії» 22р. 2022р 2020р
Кукла Сергій Васильович 1966 Заст.дир.з НВР Викладач фізики, спецпредметів Повна вища КДПІ ім. М.П. Драгоманова, 1992р. Загальнотехнічні дисципліни та праця Вчитель загальнотехнічних дисциплін «Спеціаліст вищої категорії» 34р. Викладач 2019р Заступник з НВР 2020р. 2022р заступник директора з НВР 2022р фізика
Кулик Оксана Михайлівна 1978 Вихователь гуртожитку Повна вища Українську інженерно –педагогічну академію, 2002р. Професійне навчання. Технологія та обладнання автоматизованого виробництва у машинобудуванні та природобудуванні, інженер-педагог «Спеціаліст ІІ категорії» 10р. Вихователь 2019р. 2018р.
Кяпп Ольга Сергіївна 1977 Викладач англійської мови англійської мови з професійним спрямуванням Повна вища Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди 2001р., Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут ім.. Г.С. Сковороди, 2003р. Дошкільне виховання викладач дошкільної педагогіки, і психології Вихователь дітей дошкільного віку Вчитель англійської мови, зарубіжної літератури «Спеціаліст вищої категорії», старший викладач 19р. 2021р. 2020р.
Лелека Валерія Валеріївна 1989 Майстер в/н з професії «Кухар» Повна вища ЦПТО №1 м. Богуслава, 2008р. Національний університет харчових технологій, 2013р Технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів Кухар – 6 розряду Кондитер – 4 розпряду 13 т.р. 10р. 2022р. 2018р. –майстер в/н Навчання з 2020р
Лисиця Тетяна Василівна 1985 Соціальний педагог Повна вища Переяслав -Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди, 2007р Практична психологія Викладач психологічних дисциплін «Спеціаліст» 8 Навчання з 2020р
Любченко Сергій Вікторович 1982 Майстер в/н з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів категорії «В» і «С»» Неповна вища Білоцерківський національний аграрний університет, 2010р. Зооінженерія Технік-технолог з виробництва і переробки продукції тваринництва Слюсар з ремонту автомобілів -5 розряд 12 т.р 5р. 2019р. 2020р.
Мацаєнко Ганна Андріївна 1969 Майстер в\н з професії «Кукхар, кондитер» Неповна вища Київський коледж ресторанного господарства, 2006р. Технологія харчування Технік-технолог Кухар – 5 розряду Офіціант – 4 розряд Кондитер – 4 розряд 14 т.р. «Майстер в/н ІІ категорії» 16р. 2021р. 2020р.
Михайленко Галина Василівна 1952 Майстер в\н з професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр» Неповна вища Немирівський будівельний технікум, 1975р. Промислове та цивільне будівництво Технік-будівельник Маляр- 5 розряд Штукатур- 5 розряд Лицювальник-плиточник- 5 розряд 14т.р. «Майстер в/н І категорії» 38р. 2022р 2020р
Мілеров Олександр Володимирович 1974 Викладач фізичної культури Повна вища Переяслав-Хмельницький педагогічний інститут ім.. Г.С. Сковороди 1999р. Фізичне виховання Вчитель фізичного виховання «Спеціаліст вищої категорії» 15р. 2018р. 2021р.
Обозова Оксана Василівна 1988 Майстер в/н з професії «Кухар, кондитер» Неповна вища ЦПТО №1 м. Богуслава, 2006р. Коледж ресторанного господарства Національного університету харчових технологій, 2013р. ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди», 2018р. Харчові технології та інженерія Облік і оподаткування Кухар – 5 розряду Кондитер – 4 розряду 13 т.р. 8р. 2021р. 2018р.
Пустовіт Сергій Прохорович 1959 Викладач спецпредметів Повна вища Українська ордена Трудового Червоного прапора сількогосподарська академія 1973р. Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького 1988р. сп. Механізація с/г кв.Інженер-механік сп.Загальнотехнічні дисципліни і праця кв.вчитель загальнотехнічних дисциплін «Спеціаліст вищої категорії» «Старший викладач» 37р. 2020р 2019р
Покропивний Богдан Володимирович 1999 Викладач фізичної культури Повна вища Уманський державний педа-гогічний університет ім. П.Тичини Вчитель фізичної культу-ри Спеціаліст 1р. Навчання до 2022 Навчання до 2022
Рекеда Оксана Григорівна 1970 Викладач української мови та української літератури Повна вища Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, 1996р. Українська мова та література Викладач української мови та літератури «Спеціаліст вищої категорії», старший викладач 28р. 2022р 2020р.
Руденко Ольга Василівна 1972 Майстер в\н з професії «Кухар, офіціант, бармен» Неповна вища Київський коледж ресторанного господарства, 2006р. Технологія харчування Технік-технолог Кухар – 5 розряду Кондитер – 4 розряду Офіціант – 4 розряду Бармен – 5 розряду 14т.р. «Майстер в/н І категорії» 17р 2019р 2020р
Самусенко Василь Іванович 1962 Майстер в/н з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів категорії «В» і «С»» Повна вища Свердловське вище військово-політичне танково –артелерійське училище ім.. Брежнєва, 1987р. СПТУ №7, 1981р., ДНЗ «Богуславський ЦПТО» 2018 р. Військова політична Офіцер, вчитель історії та суспільствознавство Слюсар – сантехнік – 4 розряд Електрик – 4 розряд Слюсар – 4 розряд 12 т.р. 5р. 2018р. 2020р.
Свинар Борис Степанович 1958 Викладач Історії України, всесвітньої історії, спецпредметів Повна вища Київський державний університет ім.. Т.Г. Шевченка, 1984р. Історія Історик, викладач історії та суспільствознавство «Спеціаліст вищої категорії» «Викладач-методист» 36р 2018р 2017р. Викладач спецпредметів 2019р.
Секретар Антоніна Дмитрівна 1960 Викладач зарубіжної та української літератури Повна вища Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка, 1985р. Російська мова і література «Спеціаліст вищої категорії» «Викладач-методист» 37р 2022р 2021р
Соломко Ольга Борисівна 1960 Викладач спецпредметів Повна вища Національний університет харчових технологій, 1982р Інженер-технолог «Спеціаліст вищої категорії» «старший викладач» 32р 2022р 2020р – викладач спец предмети
Старинець Людмила Семенівна 1960 Майстер в\н з професії «Кухар, офіціант, бармен» Неповна вища Республіканський заочний технологічний технікум, 1987р. Інститут підготовки кадрів промисловості України, 2004р. Трикотажне виробництво Технік-технолог робітнича кваліфікація: Бармен – 5 розряду, Офіціант – 4 розряду. Кухар – 5 розряду 14 т.р. «Майстер в/н ІІ-категорії» 27р. 2022р 2020р
Старинець Олександр Іванович 1960 Старший майстер, викладач спецпредметів Повна вища Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди,2007р. Ржищівський будівельний технікум 1991р Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання технічна праця. Промислове та цивільне будівництво Викладач «спеціаліст І категорії» 19р 2019р. викладач 2020р. Старший майстер 2022р – старший майстер 2019р. – викладач спецпредметів
Ткалич Ігор Іванович 1979 Викладач інформатики, інформаційних технологій, спецпредметів Повна вища НПУ ім. М.П. Драгоманова, 2001р. Переяслав –Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди, 2016р. Педагогіка і методика середньої освіти. Технології виробництв (обробка металів різанням)», викладач технічних дисциплін, вчитель виробничих технологій і основ виробництва (інформаційної техніки), креслення, безпеки життєдіяльності. Математика , викладач математики і інформатики «Спеціаліст вищої категорії», старший викладач 19р. 2022р 2020р – викладач інформатики спецпредметів
Уклеїн Віктор Тимофійович 1964 Майстер в\н з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів категорії «В» і «С»» Повна вища Українська академія внутрішніх справ, 1992р. Правознавство Юрист 13 т.р. 9р. 2020р 2019р.
Уклеїна Лілія Анатоліївна 1975 Заст. директора. з НВР, викладач спецпредметів Повна вища Національний педагогічний університет ім.. М.П. Драгоманова, 2010р. ЦПТО №1 м. Богуслава, 2006р. Богуславський педагогічний коледж ім.. І.С. Нечуя-Левицького, 2002р. ПАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»», 2016р. Політологія Політолог; викладач соціально-гуманітарних дисциплін Адміністратор Правознавство Юрист Управління персоналом та економіка праці, спецаліст з управління персоналом та економіки праці «Спеціаліст вищої категорії», старший викладач 15р. Викладач 2021р Заступник директора з НВР 2020р. 2022р.- заступник з НВР 2021р. викладач
Устименко Світлана Олександрівна 1963 бібліотекар Неповна вища Канівське культурно- освітнє училище, 1982р. Бібліотекар середньої кваліфікації Провідний бібліотекар 33р. 2019р 2018р
Хайтул Наталія Миколаївна 1967 Викладач спецпредметів Повна вища Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, 2007р. Інформаційна техніка Вчитель трудового навчання, виробник технологій, інформаційної техніки Креслення та безпеки життєдіяльності. «спеціаліст вищої категорії» 28р 2019р 2017р – викладач спецпредметів
Царенко Світлана Леонідівна 1978 Майстер в/н з професії «Кухар» Неповна вища Богуславське професійно-технічне училище №16, 1998р. ДНЗ «Богуславський ЦПТО», 2013р. Ржищівський індустріально-педагогічний технікум, 2016р. Майстер в/н Технік-будівельник Кухар, кондитер Кухар – 6 розряду Кондитер – 5 розряд 14 т.р. 7р. 2021р. 2019р.
Чабак Галина Миколаївна 1964 Майстер в/н з професії «Штукатур, лицювальник-плиточник» Базова вища Вінницький будівельний технікум МЖКХ УССР, 1984р. Промислове та громадянське будівництво Технік-будівельник 14т.р. «Майстер в/н І категорії» 26р. 2020р.
Чогут Лілія Миколаївна 1990 Методист, викладач географії, біології та екології Повна вища Національний педагогічний університет ім. Драгомана, 2013р. Переяслав –Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди, 2016р. Географія викладач географії учитель біології, екології «Спеціаліст вищої категорії», Методист ІІ категорії 7р. 2021р – викладач, методист. 2019р. Методист 2018р.викладач (географії) 2020 -біологія
Шелудько Анатолій Петрович 1951 Викладач захисту Вітчизни, фізичної культури Повна вища Українська ордена Трудового Червоного прапора сількогосподарська академія 1973р. Київське загально-військове училище, 1975р. захист рослин та військова кафедра названої академії начальник штабу (розвід батальйону) «Спеціаліст вищої категорії» «Викладач –методист» 39р. 2018р 2022р
Штефан Василь Петрович 1962 Майстер в\н з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів категорії «В» і «С»» Неповна вища Таращанський радгосп-технікум ім.. Героя Радянського Союзу О. Шевченка 1986р. Механізація с/г Технік-механік Слюсар з ремонту автомобілів» - 6 розряду 14 т.р. 16. 2022р. Майстер в/н 2020р. Викладач спецпредметів 2020р. Майстер в/н, викладач
ДНЗ «Богуславський ЦПТО» 2020-2021 н.р.
Прізвище, ім'я та по батьковіПосадаОсвітаСпеціальністьКатегорія/ЗванняСтаж
Бабаєва Лариса МихайлівнаПрактичний психологКиївський державний педагогічний університет ім. Драгоманова 1992 р.Педагогіка і психологія шкільна"Спеціаліст вищої категорії"13 р.
Воліченко Оксана Олександрівна Викладач Англійської мови Київський національний лінгвістичний університет 2006р. Мова і література (англійська) Філолог, викладач англійської мови та зарубіжної літератури «Спеціаліст вищої категорії» «Старший викладач» 16р
Гагач Інна Леонідівна Майстер в/н, викладач устаткування підприємств харчування Національний університет харчових технологій, 2005р Технологія зберігання, консервування та переробка молока Інженер-технолог Кухар – 5 розряду Кондитер – 5 розряду 10 т.р. «Спеціаліст ІІ категорії» 5р.
Грищук Оксана Іванівна Майстер в\н ЦПТО №1 м. Богуслава, 2005р. Національний університет харчових технологій бакалавр 2009р. Технологія харчування Технік-технолог Кухар – 5 розряд Кондитер – 4 розряд Офіціант – 4 розряд Бармен – 4 розряд 10 т.р. 10р8м
Дмитренко Валерій Віталійович Викладач Історії України, правознавства, Всесвітньої історії, економіки, людини і світу Київський державний педагогічний інститут ім.. О.М. Горького 1988р. Історія, суспільствознавство, методика виховної роботи Вчитель історії, суспільствознавства і методист виховної роботи «Спеціаліст вищої категорії» «Викладач-методист» 31р
Зайцева Алла Іванівна Майстер в\н,
викладач біології та екології
ЦПТО №1 м. Богуслава, Коледж ресторанного господарства2006, Національний торгівельно-економічний університет 2010р.
Уманський національний педагогічний університет ім. П. Тичини
Технологія харчування Технік-технолог Кухар – 5 розряду Кондитер - 5 розряду
Середня освіта. Природничі науки.
12 т.р. «Майстер в/н ІІ категорії» 14р
Кабалик Зінаїда Сергіївна Майстер в\н Ржищівський будівельний технікум, 1988р. Промислове та цивільне будівництво Маляр- 5 розряд Штукатур- 5 розряд Лицювальник-плиточник- 5 розряд 12т.р. «Майстер в/н І категорії» 30р10м
Кириченко Володимир Миколайович Майстер в\н Київський індустріально-педагогічний технікум, 1984р. Обробка металів різанням Технік –технолог майстер в/н. Лицювальник-плиточник – 5 розряду. Штукатур – 5 розряду Маляр – 5 розряду 12т.р. «Майстер в/н ІІ категорії» 19р
Кукла Сергій Васильович Заст.дир.з НВР Викладач фізики, технологій КДПІ ім. М.П. Драгоманова, 1992р. Загальнотехнічні дисципліни та праця Вчитель загальнотехнічних дисциплін «Спеціаліст вищої категорії» 31р6м
Кулик Оксана Михайлівна Вихователь Українську інженерно –педагогічну академію, 2002р. Професійне навчання. Технологія та обладнання автоматизованого виробництва у машинобудуванні та природобудуванні, інженер-педагог «Спеціаліст» 7р.
Кяпп Ольга Сергіївна Викладач англійської мови ділової англійської мови, англійської мови з професійним спрямуванням Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди 2001р., Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут ім.. Г.С. Сковороди, 2003р. Дошкільне виховання викладач дошкільної педагогіки, і психології Вихователь дітей дошкільного віку Вчитель англійської мови, зарубіжної літератури «Спеціаліст вищої категорії» 16р10
Лелека Валерія Валеріївна Майстер в/н, викладач хімії ЦПТО №1 м. Богуслава, 2008р. Національний університет харчових технологій, 2013рУманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини, поч.2020
Кухар – 5 розряду Кондитер – 4 розпряду
Середня освіта. Природничі науки.
10т.р.
Лисиця Тетяна ВасилівнаСоціальний педагог, викладач математикиПереяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди, 2007
Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини, поч.2020
Практичний психолог, викладач психологічних дисциплін.
Середня освіта. Природничі науки.
Середня освіта. Математика.
8 р.
Луценко Леонід Іванович Майстер в/н Переяслав -Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди, 2015р. Технологічна освіта, викладач загальнотехнічних дисциплін і методики навчання технологій «Магістр» 9т.р. 1р.
Любченко Сергій Вікторович Майстер в/н Білоцерківський національний аграрний університет, 2010р. Зооінженерія Технік-технолог з виробництва і переробки продукції тваринництва Слюсар зремонту автомобілів -5 розряд 9т.р 3р.
Мацаєнко Ганна Андріївна Майстер в\н Київський коледж ресторанного господарства, 2006р Технологія харчування Технік-технолог Кухар – 5 розряду Офіціант – 4 розряд 11 т.р. 13р2м
Михайленко Галина Василівна Майстер в\н Немировський будівельний технікум, 1975р. Промислове та цивільне будівництво Технік-будівельник Маляр- 5 розряд Штукатур- 5 розряд Лицювальник-плиточник- 5 розряд 12т.р. «Майстер в/н І категорії» 35р8м
Мілеров Олександр Володимирович Викладач фізичної культури Переяслав-Хмельницький педагогічний інститут ім.. Г.С. Сковороди 1999р. Фізичне виховання Вчитель фізичного виховання «Спеціаліст І категорії» 12р.
Мусієнко Галина Костянтинівна Керівник гуртка Рівненський державний гуманітарний університет 2005р., Початкове навчання вчитель початкових класів, вчитель мови (англійська) у початкових класів «Спеціаліст І категорії» 9р.
Обозова Оксана Василівна Майстер в/н ЦПТО №1 м. Богуслава, 2006р. Коледж ресторанного господарства Національного університету харчових технологій, 2013р. Кухар – 5 розряду Кондитер – 4 розряду Технік-технолог 10т.р. 5р.
Пономаренко Тетяна Григорівна Викладач технології приготування їжі з основами товарознавства, товарознавства продовольчих товарів Київський технікум громадського харчування, 1980р. Московська академія праці і соціальних відносин, 1993р. Технологія приготування їжі Технік-технолог Економіка Соціологія праці, економіст «Спеціаліст вищої категорії» «Старший викладач» 31р
Чогут Лілія Миколаївна Методист,
викладач географії, екології
Національний педагогічний університет ім.. Драгомана, 2013р. Переяслав -Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди, 2016р. Географія викладач географії учитель біології, екології «Магістр» «Спеціаліст ІІ категорії» 4р.
Пустовіт Сергій Прохорович Викладач спецтехнології, будови автомобіля, технічного обслуговування Українська ордена Трудового Червоного прапора сількогосподарська академія 1973р. Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького 1988р. сп.Механізація с/г кв.Інженер-механік сп.Загальнотехнічні дисципліни і праця кв.вчитель загальнотехнічних дисциплін «Спеціаліст вищої категорії» «Старший викладач» 34р.
Рекеда Оксана Григорівна Викладач української мови та української літератури Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, 1996р. Українська мова та література Викладач української мови та літератури «Спеціаліст вищої категорії» 25р.
Руденко Ольга Василівна Майстер в\н Київський коледж ресторанного господарства, 2006р. Технологія харчування Технік-технолог Кухар – 5 розряду Кондитер – 4 розряду Офіціант – 4 розряду Бармен – 5 розряду 12т.р. «Майстер в/н І категорії» 15р
Самусенко Василь Іванович Майстер в/н Свердловське вище військово-політичне танково –артелерійське училище ім.. Брежнєва, 1987р. СПТУ №7, 1981р. Військова політична Офіцер, вчитель історії та суспільствознавство Слюсар – сантехнік – 4 розряд 9т.р. 3р.
Свинар Борис Степанович Викладач історії, права, економіки, основи галузевої економіки та підприємництва, основи правових знань Київський державний університет ім.. Т.Г. Шевченка, 1984р. Історія Історик, викладач історії та суспільствознавство «Спеціаліст вищої категорії» «Викладач-методист» 33р1м
Секретар Антоніна Дмитрівна Викладач зарубіжної та української літератури, художньої культури Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка, 1985р. російська мова і література «Спеціаліст вищої категорії» «Викладач-методист» 36р7м
Соломко Ольга Борисівна Викладач технології приготування їжі з основами товарознавства, організації виробництва та обслуговування, фізіологія харчування, гігієна та санітарія Національний університет харчових технологій, 1982р Інженер-технолог «Спеціаліст вищої категорії» «старший викладач» 30р
Старинець Людмила Семенівна Майстер в\н Республіканський заочний технологічний технікум, 1987р. Інститут підготовки кадрів промисловості України, 2004р. Трикотажне виробництво Технік-технолог робітнича кваліфікація: Бармен - 5 розряду, Офіціант - 4 розряду. Кухар – 5 розряду 11 т.р. «Майстер в/н ІІ-категорії» 24р2м
Старинець Олександр Іванович Старший майстер Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди,2007р. Ржищівський будівельний технікум 1991р Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання технічна праця. Промислове та цивільне будівництво Викладач «спеціаліст ІІ категорії» 16р
Сторчеус Анатолій Володимирович Керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури Чернігівський державний педагогічний інститут ім. Шевченка 1989р. Фізичне виховання Вчитель фізичного виховання «Спеціаліст вищої категорії» «Старший викладач» 35р.2м
Ткалич Ігор Іванович Викладач інформатики, інформаційних технологій, технологій комп’ютерної обробки інформації, електротехніки НПУ ім. М.П. Драгоманова, 2001р. Переяслав -Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди, 2016р. Педагогіка і методика середньої освіти. Технології виробництв (обробка металів різанням)», викладач технічних дисциплін, вчитель виробничих технологій і основ виробництва (інформаційної техніки), креслення, безпеки життєдіяльності. Математика , викладач математики і інформатики «Магістр» «Спеціаліст вищої категорії» 16р.6м
Уклеїн Віктор Тимофійович Майстер в/н Українська академія внутрішніх справ, 1992р. сп. Правознавство 10 т.р. 5р.
Уклеїна Лілія Анатоліївна Заст. дир. з НВР, викладач основи маркетингу та дизайну, машинопису, документаційне забезпечення управління, планування Національний педагогічний університет ім.. М.П. Драгоманова, 2010р. ЦПТО №1 м. Богуслава, 2006р. Богуславський педагогічний коледж ім.. І.С. Нечуя-Левицького, 2002р. ПАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»», 2016р. Політологія Політолог; викладач соціально-гуманітарних дисциплін Адміністратор Правознавство Юрист
Управління персоналом та економіка, спеціаліст з управління персоналом та економіки праці
«Спеціаліст І категорії» 12р.
Устименко Світлана Олександрівна Бібліотекар Канівське культурно- освітнє училище, 1982р. Бібліотекар середньої кваліфікації Провідний бібліотекар 30р.
Хайтул Наталія Миколаївна Викладач креслення, охорони праці, технології, торгово-технологічного обладнання з основами електротехніки, устаткування підприємств харчування Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, 2007р. Інформаційна техніка Вчитель трудового навчання, виробник технологій, інформаційної техніки Креслення та безпеки життєдіяльності. Викладач «спеціаліст І категорії» 25р
Царенко Світлана Леонідівна Шеф-кухар, майстер в/н Богуславське професійно-технічне училище №16, 1998р. ДНЗ «Богуславський ЦПТО», 2013р. Ржищівський індустріально-педагогічний технікум, 2016р. Майстер в/н Технік-будівельник Кухар, кондитер Кухар – 6 розряду Кондитер – 5 розряд 10т.р. 4р.
Шелудько Анатолій Петрович Викладач Захисту України Українська ордена Трудового Червоного прапора сількогосподарська академія 1973р. Київське загально-військове училище, 1975р. захист рослин та військова кафедра названої академії начальник штабу (розвід батальйону) «Спеціаліст вищої категорії» «Викладач –методист» 36р.
Штефан Василь Петрович Майстер в\н Таращанський радгосп-технікум ім.. Героя Радянського Союзу О. Шевченка 1986р. Механізація с/г Технік-механік Слюсар з ремонту автомобілів» - 6 розряду 12 т.р. 13р.3м.
Кiлькiсть переглядiв: 1408