МАЙСТРИ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ:
№п/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Посада, професія |
1. | Кабалик Зінаїда Сергіївна | Майстер виробничого навчання «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр» |
2. | Кириченко Володимир Миколайович | Майстер виробничого навчання «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр» |
3. | Коломієць Ольга Василівна | Майстер виробничого навчання «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр» |
4 | Мацаєнко Ганна Андріївна | Майстер виробничого навчання «Кухар, офіціант, бармен» |
5. | Михайленко Галина Василівна | Майстер виробничого навчання «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр» |
6. | Руденко Ольга Василівна | Майстер виробничого навчання «Кухар, офіціант, бармен» |
7. | Старинець Людмила Семенівна | Майстер виробничого навчання «Кухар, офіціант, бармен» |
8. | Старинець Олександр Іванович | Старший майстер |
9. | Старинець Павліна Іванівна | Майстер виробничого навчання «Кухар, кондитер» |
10. | Штефан Василь Петрович | Майстер виробничого навчання «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорії «В» і «С») |
11. | Ялинський Микола Васильович | Майстер виробничого навчання «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорії «В» і «С») |
12. | Уклеїн Віктор Тимофійович | Майстер виробничого навчання «Адміністратор, оператор комп’ютерного набору» |
13. | Гагач Інна Леонідівна | Майстер виробничого навчання «Кухар, кондитер» |
14 | Грищук Оксана Іванівна | Майстер виробничого навчання «Кухар, кондитер» |
15. | Гамарник Яна Олександрівна | Майстер виробничого навчання «Кухар, офіціант, бармен» |
16. | Максюта Яна Іванівна | Майстер виробничого навчання «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр» |
17. | Обозова Оксана Василівна | Майстер виробничого навчання «Кухар, кондитер» |
18. | Царенко Світлана Леонідівна | Майстер виробничого навчання «Кухар, кондитер» |
19. | Рузевич Микола Іванович | Майстер виробничого навчання «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» |
20. | Самусенко Василь Іванович | Майстер виробничого навчання «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» |
21. | Лелека Валерія Валеріївна | Майстер виробничого навчання «Кухар» |
22. | Любченко Сергій Вікторович | Майстер виробничого навчання «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорії «В» і «С») |
ВИКЛАДАЧІ:
№п/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Посада, предмети |
1. | Баран Микола Петрович | Викладач обладнання та технології зварювальних робіт |
2. | Бондар Катерина Кирилівна | Викладач хімії |
3. | Воліченко Оксана Олександрівна | Викладач англійської мови |
4. | Дмитренко Валерій Віталійович | Викладач історії, правознавства, економіки |
5 | Рекеда Оксана Григорівна | Викладач української мови літератури |
6. | Кяпп Ольга Сергіївна | Викладач англійської мови |
7. | Мілеров Олександр Володимирови | Викладач фізичної культури |
8 | Гаврилюк Олексендр Олександрович | Викладач спецтехнології |
9 | Пономаренко Тетяна Григорівна | Викладач технології приготування їжі |
10 | Пустовіт Сергій Прохорович | Викладач спецтехнології |
11 | Свинар Борис Степанович | Викладач історії, економіки, правознавство |
12 | Секретар Антоніна Дмитрівна | Викладач світової літератури |
13 | Сторчеус Анатолій Володимирови | Викладач фізичної культури |
14 | Ткалич Ігор Іванович | Викладач інформатики, інформаційних технологій |
15 | Уклеїна Лілія Анатоліївна | Викладач основ рекламного маркетингу і дизайну; документаційного забезпечення управління |
16 | Чала Віра Миколаївна | Викладач екології, біології |
17 | Шелудько Анатолій Петрович | Викладач захисту Вітчизни |
18 | Андросов Василь Генадійович | Викладач математики, технології столярних робіт |
19 | Клебан Юлія Олександрівна | Викладач математики |
20 | Попович Лілія Миколаївна | Викладач географії |
21 | Соломко Ольга Борисівна | Викладач технології, фізіології харчування санітарії та гігієни |
22 | Харченко Володимир Петрович | Викладач фізики |
ВИХОВАТЕЛІ:
1. Кулик Оксана Михайлівна
2.Серба Петро Іванович