Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/2018/DSC_1500.JPG

Ідея проєкту

Представлення та ідентифікація української нації як самобутньої, такої, яка сама розуміє свою автентичну природу і відчуває себе гідною представницею серед інших культурних націй.

Мета проєкту

Знайомство, вивчення, дослідження, опис давніх речей Київського регіону, виконаних мистецтвом вишивки, з подальшим їх осучасненням: реставрацією, використанням окремих технік, елементів, узорів у сучасному одязі, декоративно-ужиткових виробах, створенні авторських виробів за допомогою автентичних технік та узорів вишивки Київщини.

Вид проєкту

Професійно-мистецький, творчий, колективний.

Для роботи над проєктом "Доля мого народу - на полотні" створена творча група з працівників та учнів: Уклеїна Л., Чогут Л., Бабаєва Л., Кулик О., Уклеїн В., Покропивний Б., Лисиця Т., Мусієнко Г., учень гр. 33 Радкевич В.

Активно включились в роботу над проєктом та принесли власноруч вишиті вироби та ті, що передавались в родині з покоління до покоління, наступні працівники: Хайтул Н., Перепечкіна О., Шпортенко С., Лисиця Т., Пономаренко Т., Чала В., Соломко О., Рекеда О., Кулик О, Дмитренко В., Кяпп О.

Кiлькiсть переглядiв: 123