МАЙСТРИ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ:

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові Посада, професія
1. Кабалик Зінаїда Сергіївна Майстер виробничого навчання «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»
2. Кириченко Володимир Миколайович Майстер виробничого навчання «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»
3. Коломієць Ольга Василівна Майстер виробничого навчання «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»
4 Мацаєнко Ганна Андріївна Майстер виробничого навчання «Кухар, офіціант, бармен»
5. Михайленко Галина Василівна Майстер виробничого навчання «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»
6. Руденко Ольга Василівна Майстер виробничого навчання «Кухар, офіціант, бармен»
7. Старинець Людмила Семенівна Майстер виробничого навчання «Кухар, офіціант, бармен»
8. Старинець Олександр Іванович Старший майстер
9. Старинець Павліна Іванівна Майстер виробничого навчання «Кухар, кондитер»
10. Штефан Василь Петрович Майстер виробничого навчання «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорії «В» і «С»)
11. Ялинський Микола Васильович Майстер виробничого навчання «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорії «В» і «С»)
12. Уклеїн Віктор Тимофійович Майстер виробничого навчання «Адміністратор, оператор комп’ютерного набору»
13. Гагач Інна Леонідівна Майстер виробничого навчання «Кухар, кондитер»
14Грищук Оксана ІванівнаМайстер виробничого навчання «Кухар, кондитер»
15. Гамарник Яна Олександрівна Майстер виробничого навчання «Кухар, офіціант, бармен»
16. Максюта Яна Іванівна Майстер виробничого навчання «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»
17. Обозова Оксана Василівна Майстер виробничого навчання «Кухар, кондитер»
18. Царенко Світлана Леонідівна Майстер виробничого навчання «Кухар, кондитер»
19. Рузевич Микола Іванович Майстер виробничого навчання «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»
20. Самусенко Василь Іванович Майстер виробничого навчання «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»
21. Лелека Валерія Валеріївна Майстер виробничого навчання «Кухар»
22. Любченко Сергій Вікторович Майстер виробничого навчання «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорії «В» і «С»)

ВИКЛАДАЧІ:

№п/п Прізвище, ім’я, по батькові Посада, предмети
1. Баран Микола Петрович Викладач обладнання та технології зварювальних робіт
2. Бондар Катерина Кирилівна Викладач хімії
3. Воліченко Оксана Олександрівна Викладач англійської мови
4. Дмитренко Валерій Віталійович Викладач історії, правознавства, економіки
5 Рекеда Оксана Григорівна Викладач української мови літератури
6. Кяпп Ольга Сергіївна Викладач англійської мови
7. Мілеров Олександр Володимирови Викладач фізичної культури
8 Гаврилюк Олексендр Олександрович Викладач спецтехнології
9 Пономаренко Тетяна Григорівна Викладач технології приготування їжі
10 Пустовіт Сергій Прохорович Викладач спецтехнології
11 Свинар Борис Степанович Викладач історії, економіки, правознавство
12 Секретар Антоніна Дмитрівна Викладач світової літератури
13 Сторчеус Анатолій Володимирови Викладач фізичної культури
14 Ткалич Ігор Іванович Викладач інформатики, інформаційних технологій
15Уклеїна Лілія АнатоліївнаВикладач основ рекламного маркетингу і дизайну; документаційного забезпечення управління
16 Чала Віра Миколаївна Викладач екології, біології
17 Шелудько Анатолій Петрович Викладач захисту Вітчизни
18 Андросов Василь Генадійович Викладач математики, технології столярних робіт
19 Клебан Юлія Олександрівна Викладач математики
20 Попович Лілія Миколаївна Викладач географії
21 Соломко Ольга Борисівна Викладач технології, фізіології харчування санітарії та гігієни
22 Харченко Володимир Петрович Викладач фізики

ВИХОВАТЕЛІ:

1. Кулик Оксана Михайлівна

2.Серба Петро Іванович

Кiлькiсть переглядiв: 127