РАДА ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

2018-2019 н.р

Голова парламенту учнівського самоврядування

Чистякова Аліна

Заступник голови парламенту учнівського самоврядування

Русан Вадим

Секретар учнівського самоврядування

Ковальчук Анастасія

КОМІСІЯ З НАВЧАННЯ, ДИСЦИПЛІНИ ТА ПОРЯДКУ

Голова комісії

Мязко Вадим

Заступник голови комісії

Петров Павло

Секретар комісії

Вікторія Білоус

КОМІСІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ, ДОТРИМАННЯ САНІТАРНИХ НОРМ

Голова комісії

Летченко Юлія

Заступник голови комісії

Івашина Роман

Секретар комісії

Бриженко Марія

ІНФОРМАЦІЙНА КОМІСІЯ

Голова комісії

Шум Вікторія

Заступник голови комісії

Кононенко Андрій

Секретар комісії

Гриненко Ганна

КОМІСІЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

Голова комісії

Шевченко Анжеліка

Заступник голови комісії

Головченко Сіндарела

Секретар комісії

Мельніченко Микола

КУЛЬТУРНО-МАСОВА ТА СПОРТИВНА КОМІСІЯ

Голова комісії

Радкевич Владислав

Заступник голови комісії

Олексієнко Ольга

Секретар комісії

Чайка Аліна


РАДА ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2017 - 2018 н.р.

Голова парламенту учнівського самоврядування

Єгорова Яна

Заступник голови парламенту учнівського самоврядування

Русан Вадим

Секретар учнівського самоврядування

Листопад Інна

КОМІСІЯ З НАВЧАННЯ, ДИСЦИПЛІНИ ТА ПОРЯДКУ

Голова комісії

Дика Руслана

Заступник голови комісії

Єгоров Артем

Секретар комісії

Цимбаленко Анна

КОМІСІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ, ДОТРИМАННЯ САНІТАРНИХ НОРМ

Голова комісії

Коберник Вікторія

Заступник голови комісії

Урда Тетяна

Секретар комісії

Хаян Лариса

ІНФОРМАЦІЙНА КОМІСІЯ

Голова комісії

Різник Владислав

Заступник голови комісії

Іващенко Ярослав

Секретар комісії

Петренко Єгор

КОМІСІЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

Голова комісії

Кива Анастасія

Заступник голови комісії

Рубан Валентина

Секретар комісії

Гура Тетяна

КУЛЬТУРНО-МАСОВА ТА СПОРТИВНА КОМІСІЯ

Голова комісії

Агаджанян Наріне

Заступник голови комісії

Бичкова Анна

Секретар комісії

Осадча Ніна


РАДА ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

2016 - 2016 н.р.

Голова парламенту учнівського самоврядування

Неживенко Андріана

Заступник голови парламенту учнівського самоврядування

Бакал Петро

Секретар учнівського самоврядування

Цимбал Вікторія

КОМІСІЯ З НАВЧАННЯ, ДИСЦИПЛІНИ ТА ПОРЯДКУ

Голова комісії

Дика Руслана

Заступник голови комісії

Островий Вадим

Секретар комісії

Гладкевич Максим

КОМІСІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ, ДОТРИМАННЯ САНІТАРНИХ НОРМ

Голова комісії

Гарабажіу Юлія

Заступник голови комісії

Шевчук Ігор

Секретар комісії

Яценко Андрій

ІНФОРМАЦІЙНА КОМІСІЯ

Голова комісії

Сусловец Карина

Заступник голови комісії

Іванченко Олександр

Секретар комісії

Панченко Марія

КОМІСІЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

Голова комісії

Гриб Віта

Заступник голови комісії

Селецький Дмитро

Секретар комісії

Фізер Дарина

КУЛЬТУРНО-МАСОВА ТА СПОРТИВНА КОМІСІЯ

Голова комісії

Кива Анастасія

Заступник голови комісії

Білошапка Сергій

Секретар комісії

Максименко Лілія


На даний час учні-лідери працюють у напрямку – шефство над окремими учнями, які не виконують Єдині вимоги до учнів центру.

Кiлькiсть переглядiв: 344