У навчальному закладі працюють висококваліфіковані майстри виробничого навчання, досвідчені, креативні викладачі. Серед них 17 працівників нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України», 3 – нагрудним знаком «Антон Макаренко» (Баран М.П., Скляренко Н.Д., Коломієць О.В.), 25 освітян нагороджені Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, 21 працівник - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, з них - звання «старший викладач» мають 6 працівників, 10 – мають звання «викладач-методист», а також 10 майстрів виробничого навчання мають І категорію та 9 майстрів - ІІ категорію.

Кількісно-якісний склад педагогічних працівників
ДНЗ «Богуславський ЦПТО» 2017-2018 н.р.
ПІП Посада Навчальний заклад, який закінчив Спеціальність, кваліфікація за дипломом Категорія, педагогічне звання Стаж педагогічної роботи
Андросов Василь Геннадійович Викладач інформатики, інформаційних технологій Ржищівський будівельний технікум, 2001р Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди, 2007р. Будівництво та експлуатація будівель і споруд Технік-будівельник Математика, вчитель математики та інформатики ІІІ ст.. СЗНЗ «Спеціаліст ІІ категорії» 16р.
Бабаєва Лариса Михайлівна Практичний психолог Національний педагогічний університет ім.. М.П. Драгоманова, 1992р. Педагогіка і психологія Викладач-дослідник з педагогіки і психології «Спеціаліст вищої категорії» 12р7м
Баран Микола Петрович Директор Київський інженерно-будівельний інститут 1975р. Водопостачання та каналізація Інженер-будівельник «Спеціаліст вищої категорії» «викладач-методист» 41р.
Бондар Катерина Кирилівна Викладач хімії Житомирський педінститут ім.. Франка, 1982р. Вчитель біології та хімії «Спеціаліст вищої категорії» «Старший викладач» 35р.
Воліченко Оксана Олександрівна Викладач Англійської мови Київський національний лінгвістичний університет 2006р. Мова і література (англійська) Філолог, викладач англійської мови та зарубіжної літератури «Спеціаліст вищої категорії» «Старший викладач» 16р
Гаврилюк Олександр Олександрович Викладач технології малярних робіт, технології лицювальних і плиткових робіт Переяслав-хмельницький державний педагогічний університет ім.. Г.Сквороди, 2017р. Технологічна освіта, Викладач загальнотехнічних дисциплін методика навчання технологій викладач 7р.3м.
Гагач Інна Леонідівна Майстер в/н, викладач устаткування підприємств харчування, Національний університет харчових технологій, 2005р Технологія зберігання, консервування та переробка молока Інженер-технолог Кухар – 5 розряду Кондитер – 5 розряду 10 т.р. «Спеціаліст ІІ категорії» 5р.
Гамарник Яна Олександрівна Майстер в/н, викладач організації обслуговування в барах і ресторанах Відкритий міжнародний університет розвитку людини Україна, 2012р. ЦПТО №1, м. Богуслава, 2006р Технологія харчування інженер-технолог Кондитер – 4 розряду Кухар -5 розряду, Офіціант – 4 розряду Бармен – 4 розряд 10т.р. 5р.
Грищук Оксана Іванівна Майстер в\н ЦПТО №1 м. Богуслава, 2005р. Національний університет харчових технологій бакалавр 2009р. Технологія харчування Технік-технолог Кухар – 5 розряд Кондитер – 4 розряд Офіціант – 4 розряд Бармен – 4 розряд 10 т.р. 10р8м
Дмитренко Валерій Віталійович Викладач Історії України, правознавства, Всесвітньої історії, економіки, людини і світу Київський державний педагогічний інститут ім.. О.М. Горького 1988р. Історія, суспільствознавство, методика виховної роботи Вчитель історії, суспільствознавства і методист виховної роботи «Спеціаліст вищої категорії» «Викладач-методист» 31р
Зайцева Алла Іванівна Майстер в\н ЦПТО №1 м. Богуслава, Коледж ресторанного господарства2006, Національний торгівельно-економічний університет 2010р Технологія харчування Технік-технолог Кухар – 5 розряду Кондитер - 5 розряду 12 т.р. «Майстер в/н ІІ категорії» 14р
Кабалик Зінаїда Сергіївна Майстер в\н Ржищівський будівельний технікум, 1988р. Промислове та цивільне будівництво Маляр- 5 розряд Штукатур- 5 розряд Лицювальник-плиточник- 5 розряд 12т.р. «Майстер в/н І категорії» 30р10м
Кириченко Володимир Миколайович Майстер в\н Київський індустріально-педагогічний технікум, 1984р. Обробка металів різанням Технік –технолог майстер в/н. Лицювальник-плиточник – 5 розряду. Штукатур – 5 розряду Маляр – 5 розряду 12т.р. «Майстер в/н ІІ категорії» 19р
Клебан Юлія Олександрівна Викладач математики Київський національний університет ім.. Т.Г. Шевченка, 1998р. Математика, викладач «Спеціаліст ІІ категорії» 10р.6м
Коломієць Ольга Василівна Майстер в\н Харківський індустріально-педагогічний технікум, 1974р. Промислове та цивільне будівництво Технік-будівельник, майстер в/н Маляр- 5 розряд Штукатур- 5 розряд Лицювальник-плиточник- 5 розряд 12т.р. «Майстер в/н І категорії» 33р
Кукла Сергій Васильович Заст.дир.з НВР Викладач фізики, технологій КДПІ ім. М.П. Драгоманова, 1992р. Загальнотехнічні дисципліни та праця Вчитель загальнотехнічних дисциплін «Спеціаліст вищої категорії» 31р6м
Кулик Оксана Михайлівна вихователь Українську інженерно –педагогічну академію, 2002р. Професійне навчання. Технологія та обладнання автоматизованого виробництва у машинобудуванні та природобудуванні, інженер-педагог «Спеціаліст» 7р.
Кяпп Ольга Сергіївна Викладач англійської мови ділової англійської мови, англійської мови з професійним спрямуванням Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди 2001р., Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут ім.. Г.С. Сковороди, 2003р. Дошкільне виховання викладач дошкільної педагогіки, і психології Вихователь дітей дошкільного віку Вчитель англійської мови, зарубіжної літератури «Спеціаліст вищої категорії» 16р10
Лелека Валерія Валеріївна Майстер в/н ЦПТО №1 м. Богуслава, 2008р. Національний університет харчових технологій, 2013р Кухар – 5 розряду Кондитер – 4 розпряду 10т.р.
Луценко Леонід Іванович Майстер в/н Переяслав -Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди, 2015р. Технологічна освіта, викладач загальноьехнічних дисциплін і методики навчання технологій «Магістр» 9т.р. 1р.
Любченко Сергій Вікторович Майстер в/н Білоцерківський національний аграрний університет, 2010р. Зооінженерія Технік-технолог з виробництва і переробки продукції тваринництва Слюсар зремонту автомобілів -5 розряд 9т.р 3р.
Максюта Янна Іванівна Майстер в/н ЦПТО№1, 2003р. Ржищівський індустріально-педагогічний технікум, 2005р. Штукатур – 5 розряд Лицювальник-плиточник – 5 розряд Маляр – 5 розряд Професійне навчання Майстер в/н; Технік - будівельник 10т.р. 11р.4м
Мацаєнко Ганна Андріївна Майстер в\н Київський коледж ресторанного господарства, 2006р Технологія харчування Технік-технолог Кухар – 5 розряду Офіціант – 4 розряд 11 т.р. 13р2м
Михайленко Галина Василівна Майстер в\н Немировський будівельний технікум, 1975р. Промислове та цивільне будівництво Технік-будівельник Маляр- 5 розряд Штукатур- 5 розряд Лицювальник-плиточник- 5 розряд 12т.р. «Майстер в/н І категорії» 35р8м
Мілеров Олександр Володимирович Викладач фізичної культури Переяслав-Хмельницький педагогічний інститут ім.. Г.С. Сковороди 1999р. Фізичне виховання Вчитель фізичного виховання «Спеціаліст І категорії» 12р.
Мусієнко Галина Костянтинівна Педагог – організатор Рівненський державний гуманітарний університет 2005р., Початкове навчання вчитель початкових класів, вчитель мови (англійська) у початкових класів «Спеціаліст І категорії» 9р.
Німченко Борис Федорович Майстер в/н Катюжанське вище професійне училище, 2004р. Інструктор з навчання практичної їзди 9т.р. 1р.
Обозова Оксана Василівна Майстер в/н ЦПТО №1 м. Богуслава, 2006р. Коледж ресторанного господарства Національного університету харчових технологій, 2013р. Кухар – 5 розряду Кондитер – 4 розряду Технік-технолог 10т.р. 5р.
Плахотнік Петро Олександрович Інженер з охорони праці, викладач матеріалознавства Українська ордена Трудового Червоного прапора сількогосподарська академія 1982р. Механізація с/г Інженер-механік «Спеціаліст Вищої категорії» 15р9м
Пономаренко Тетяна Григорівна Викладач технології приготування їжі з основами товарознавства, товарознавства продовольчих товарів Київський технікум громадського харчування, 1980р. Московська академія праці і соціальних відносин, 1993р. Технологія приготування їжі Технік-технолог Економіка Соціологія праці, економіст «Спеціаліст вищої категорії» «Старший викладач» 31р
Попович Лілія Миколаївна Методист,
викладач географії, екології
Національний педагогічний університет ім.. Драгомана, 2013р. Переяслав -Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди, 2016р. Географія викладач географії учитель біології, екології «Магістр» «Спеціаліст ІІ категорії» 4р.
Пустовіт Сергій Прохорович Викладач спецтехнології, будови автомобіля, технічного обслуговування Українська ордена Трудового Червоного прапора сількогосподарська академія 1973р. Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького 1988р. сп.Механізація с/г кв.Інженер-механік сп.Загальнотехнічні дисципліни і праця кв.вчитель загальнотехнічних дисциплін «Спеціаліст вищої категорії» «Старший викладач» 34р.
Рекеда Оксана Григорівна Викладач української мови та української літератури Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, 1996р. Українська мова та література Викладач української мови та літератури «Спеціаліст вищої категорії» 25р.
Руденко Ольга Василівна Майстер в\н Київський коледж ресторанного господарства, 2006р. Технологія харчування Технік-технолог Кухар – 5 розряду Кондитер – 4 розряду Офіціант – 4 розряду Бармен – 5 розряду 12т.р. «Майстер в/н І категорії» 15р
Самусенко Василь Іванович Майстер в/н Свердловське вище військово-політичне танково –артелерійське училище ім.. Брежнєва, 1987р. СПТУ №7, 1981р. Військова політична Офіцер, вчитель історії та суспільствознавство Слюсар – сантехнік – 4 розряд 9т.р. 3р.
Свинар Борис Степанович Викладач історії, права, економіки, основи галузевої економіки та підприємництва, основи правових знань Київський державний університет ім.. Т.Г. Шевченка, 1984р. Історія Історик, викладач історії та суспільствознавство «Спеціаліст вищої категорії» «Викладач-методист» 33р1м
Секретар Антоніна Дмитрівна Викладач зарубіжної та української літератури, художньої культури Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка, 1985р. російська мова і література «Спеціаліст вищої категорії» «Викладач-методист» 36р7м
Серба Петро Іванович вихователь Харківський індустріально-педагогічний технікум 1982р. Санітарно-технічне устаткування будинків Технік-сантехнік «спеціаліст» 28р.3м
Соломко Ольга Борисівна Викладач технології приготування їжі з основами товарознавства, організації виробництва та обслуговування, фізіологія харчування, гігієна та санітарія Національний університет харчових технологій, 1982р Інженер-технолог «Спеціаліст вищої категорії» «старший викладач» 30р
Старинець Людмила Семенівна Майстер в\н Республіканський заочний технологічний технікум, 1987р. Інститут підготовки кадрів промисловості України, 2004р. Трикотажне виробництво Технік-технолог робітнича кваліфікація: Бармен - 5 розряду, Офіціант - 4 розряду. Кухар – 5 розряду 11 т.р. «Майстер в/н ІІ-категорії» 24р2м
Старинець Олександр Іванович Старший майстер Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди,2007р. Ржищівський будівельний технікум 1991р Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання технічна праця. Промислове та цивільне будівництво Викладач «спеціаліст ІІ категорії» 16р
Старинець Павліна Іванівна Майстер в/н ДНЗ «Богуславський ЦПТО»,2010р. Ржищівський педагогічно індустріальний технікум Кухар – 5 розряду Кондитер – 4 розряд Технік – будівельник Майстер в/н 10т.р. 7р.
Сторчеус Анатолій Володимирович Керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури Чернігівський державний педагогічний інститут ім. Шевченка 1989р. Фізичне виховання Вчитель фізичного виховання «Спеціаліст вищої категорії» «Старший викладач» 35р.2м
Ткалич Ігор Іванович Викладач інформатики, інформаційних технологій, технологій комп’ютерної обробки інформації, електротехніки НПУ ім. М.П. Драгоманова, 2001р. Переяслав -Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди, 2016р. Педагогіка і методика середньої освіти. Технології виробництв (обробка металів різанням)», викладач технічних дисциплін, вчитель виробничих технологій і основ виробництва (інформаційної техніки), креслення, безпеки життєдіяльності. Математика , викладач математики і інформатики «Магістр» «Спеціаліст вищої категорії» 16р.6м
Уклеїн Віктор Тимофійович Майстер в/н Українська академія внутрішніх справ, 1992р. сп. Правознавство 10 т.р. 5р.
Уклеїна Лілія Анатоліївна Заст. дир. з НВР, викладач основи маркетингу та дизайну, машинопису, документаційне забезпечення управління, планування Національний педагогічний університет ім.. М.П. Драгоманова, 2010р. ЦПТО №1 м. Богуслава, 2006р. Богуславський педагогічний коледж ім.. І.С. Нечуя-Левицького, 2002р. ПАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»», 2016р. Політологія Політолог; викладач соціально-гуманітарних дисциплін Адміністратор Правознавство Юрист
Управління персоналом та економіка, спецаліст з управління персоналом та економіки праці
«Спеціаліст І категорії» 12р.
Устименко Світлана Олександрівна бібліотекар Канівське культурно- освітнє училище, 1982р. Бібліотекар середньої кваліфікації Провідний бібліотекар 30р.
Хайтул Наталія Миколаївна Викладач креслення, охорони праці, технології, торгово-технологічного обладнання з основами електротехніки, устаткування підприємств харчування Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, 2007р. Інформаційна техніка Вчитель трудового навчання, виробник технологій, інформаційної техніки Креслення та безпеки життєдіяльності. Викладач «спеціаліст І категорії» 25р
Харченко Володимир Петрович Викладач фізики, астрономії, ПДР Український державний педагогічний університет ім.. Драгоманова Вчитель загальнотехнічних дисциплін і праці Вчитель середньої школи «Спеціаліст вищої категорії» 20р.
Хмельова Ольга Іванівна Викладач математики ДПУ ім. М.П.Драгоманова, 2002р. Математика Вчитель математики «Спеціаліст вищої категорії» 21р.7м
Царенко Світлана Леонідівна Майстер в/н Богуславське професійно-технічне училище №16, 1998р. ДНЗ «Богуславський ЦПТО», 2013р. Ржищівський індустріально-педагогічний технікум, 2016р. Майстер в/н Технік-будівельник Кухар, кондитер Кухар – 6 розряду Кондитер – 5 розряд 10т.р. 4р.
Чала Віра Миколаївна Викладач біології Уманський державний педагогічний інститут ім.. П.Г. Тичини, 1983р. Біологія з додатковою спеціальністю основи с/г Вчитель біології та с/г праці і звання вчителя середньої школи «Спеціаліст вищої категорії» «Старший викладач» 35р.
Шелудько Анатолій Петрович Викладач захисту Вітчизни Українська ордена Трудового Червоного прапора сількогосподарська академія 1973р. Київське загально-військове училище, 1975р. захист рослин та військова кафедра названої академії начальник штабу (розвід батальйону) «Спеціаліст вищої категорії» «Викладач –методист» 36р.
Штефан Василь Петрович Майстер в\н Таращанський радгосп-технікум ім.. Героя Радянського Союзу О. Шевченка 1986р. Механізація с/г Технік-механік Слюсар з ремонту автомобілів» - 6 розряду 12 т.р. 13р.3м.
Ялинський Микола Васильович Майстер в\н Ніжинський технікум механізації, 1977р. Механізація с/г Слюсар з ремонту автомобілів» - 5 розряду 12 т.р. «Майстер в/н ІІ категорії» 17р10м
Кiлькiсть переглядiв: 176